layout styles

Doğaya ,Çevreye Geleceğe yeşil bir dünya sloganı ile yola çıkan Dogan&Eren Logitics müşterilerilerininde çevresel yaklaşıma, ürünlerin zamanında teslimini ,maliyetin en aza indirilmesi konusunda önem verdiğini ve İnter Modal Taşımacılıkta çevresel etkenlerin yanı sıra dünya ülkelerinin yapmış olduğu atl yapılar, taşıma şekillerinde uzmanlaşmış bölgeler oluşumuna sektörde gereksinim duymuştur. Bu bağlamda Dünyada çeşitli bölgeler taşıma mod ları nın Logistics merkezleri haline getirilmiştir.

Geliştirilmiş taşıma şekilleriyle Transferlerin kolaylaşması ,Ekipman ve araçların vasıtasıyla Konteyner içinde bulunan ürünlere dokunulmadan aktarma limanlarında Demir Yolu – Deniz Yolu ile Karma taşımacılık şekilleriyle çevreye ve doğaya zarar vermeden maliyet hesabı da göz önünde bulundurularak ürünlerin zamanında teslimi lojistik sektörünün gelişiminin sürdürülür duruma getirmesi için Dogan& Eren hedefleri arasına eklemiş Demir Yolu ve Deniz yolu Liman acentalar ile sözleşmeler yaparak müşterilerine hizmet sunmaktadır.

MULTİ MODAL TAŞIMACILIK

Dünya ticaret ve taşıma işleyişini kolay hale getiren bu taşıma şekli, Genelde deniz yolu tercih edildiğinden Ürünlerin içinde bulunduğu dökme yüklere dokunulmadan farklı taşıma modelleriyle yüklenen adresten boşaltma adresine kadar tek bir nakliyeci, tek bir taşıma anlaşması yapılarak, kontrata bağlanarak tek bir nakliyeci organize etmektedir. Dogan&Eren Logistics müşterilerine Multi Modal Taşımacılık hizmetler sunmaktadır.