Hakkımızda

Doğan&Eren Logistics olarak , taşımacılık sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile Euro 5 normlarında Mega Lowbed /Frigo-Kamyon Römork –Askılı Tekstil-Mini Kamyonet /(XL Sertifikalı) Yeşil Motor Belgeli çekiciler ve Dorseler ile KARA YOLU , DENİZ YOLU –HAVA YOLU –TREN YOLU ile zamanında ürünlerin taşımacılığı yapmakta ,Tüm Çalışanları ile güvenilir bir firma olmayı, takım ruhuyla kalite standartları çerçevesinde , uygulama, geliştirme, sektörün gelişmesine katkıda bulunmak üzerine düşen görevleri yerine getirmek yaşanılabilir bir YEŞİL BİR DÜNYA gelecek nesillere bırakmak müşterilerini ürünlerini yükleme noktasından teslim noktasına zamanında uygun nakliye şekillerinde ve düşük maliyette müşterilerine çözüm üretmeyi müşterinin beklentilerini değerlerini , müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Firmamızın sürekli yatırımları sonucunda Avrupa ve Türkiye büroları ,depoları, Profesyonel personelleri ve yurtdışı ve yurtiçi işbirliği yaptığı güvenilir acentalar ile Dogan&Eren Logistics Türkiye’nin en başarılı nakliye servisi vermektedir.

  • Avrupa / Türkiye / Türkiye –Avrupa /Ortodoğu /Asya/Türk Cumhuriyetleri Balkan Ülkeleri arasında karşılıklı olarak komple- parsiyel ürün taşımacılığı yapmaktadır. Bulgaristan –Sırbistan-Hırvatistan-Bosna Hersek-Moldova-Arnavutluk- Yugoslavya-Slovenya-Avusturya-Almanya-Hollanda-Lüksenburg-Fransa –Belçika-İngiltere-İsviçre Yunanistan-İtalya-Romanya-Macaristan -Polonya –Çek Cumhuriyeti –Ukrayna-Danimarka İspanya-Portekiz- İsveç-Norveç-Finlandiya-Fas-Tunus-Cezayir- İran-Irak-Libya-Lübnan-Sudi Arabistan –Ürdün-Ermenistan-Rusya-Çin-Azarbeycan-Gürcistan-Kazakistan-Kırgızistan-Özbekistan-Türkmenistan-K.K.T.C.
  • Uluslar arası yük taşıma organizatörlüğü yapmaktadır.
  • Kapıdan kapıya düzenli parsiyel servisi ve komple taşımacılığı,
  • Oversize parça ve proje taşımacılığı,
  • İhracat ve ithalat yüklemelerinde Lojistik destek+ depolama+ gümrükleme-Sigortacılık

Dogan&Eren Global Logistics , grupaj taşımalarda düzenli ve sağlıklı organize olabilmesi için Almanya- Avusturya-Fransa - İspanya-Bulgaristan Büro ve deposu ile lojistik hizmetleri vermektedir. Gönderici firmalar ile sürekli temas halinde olup malın sipariş şartlarına göre uygun evrak hazırlanması, depo çektirmesi malın yola çıkartılması, varışı ve yukarıda tüm sözü edilen lojistik hizmetlerin her safhasında müşteriyi bilgilendirmesi transit süre garantisi verilmesi hizmetleri arasındadır.

Dogan&Eren Global Logistics doğabilecek olan İhracatlarınızda / İthalatlarınızda alımlarınızda ve satımlarınızda KOMPLE / PROJE / PARSİYEL-LOWBED yüklemelerinizde bir kere taşıtmanızı veya Navlun fiyatlarımız hakkında bilgi almanızın firmanızın menfaatine olacağına inanarak değerli sipariş emirlerinizi bekleriz.

Tarafınızdan gelecek istek üzerine spot ve yıllık veya sezonluk Rekabetci fiyatlar verebiliriz. İstenildiğinde randevu verilip tarafınızdan birebir görüşmemizde mümkündür.

DOGAN&EREN LOGİSTİCS / BULGARİSTAN’da Dogan&Eren Logistics ACENTASI İLE YATIRIMLARINA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ.

Dogan&Eren Logistics kendisine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren BULGİSTAN’da-İSPANYA -PORTEKİZ – AVUSTURYA-ALMANYA-FRANSA’da Dogan&Eren Logistics Firması ile geliştirmiş olduğu tarafsızlık, güvenirlilik ve zamanında hizmet anlayışı ve bunun sonucu olarak Lojistik hizmetini mükemmelliğe ulaştıracak depo projesini tamamlamış ve Bulgaristan-4000 m2-İspanya 2500 m2 Portekizde 7000 m2 Almanya’da 5000 m2 Avusturya’da 2800 m2 Fransa da 4200 m2 kapalı alanda kendine ait deposu ile Avrupa’nın dev üreticilerine lojistik servisi vermeye başlamıştır.

Dogan&Eren Logistics Avrupa’daki kendi firması olan Dogan&Eren Logistics Firması İthalat ve İhracat yüklemelerine büyük destek vermekte ve bütün müşterilere bir dost sıcaklığı ile yaklaşmaktadır. Karşılıklı Müşteri odaklı çalışmalar sonucu kalıcı müşteri portföyü elde edilmektedir. Dış Ticaret işlemlerinizde olabilecek İthalat , İhracat ,Komple ,Parsiyel ve Proje yüklemelerinizde Dogan&Eren Logistics firması ile deneme çalışması yapmanızı veya Navlun teklifi almanızı öneririz.

*** Ürünleriniz ANADOLU Sigorta tarafından antrepomuzda full sigortalıdır. ***
Antrepomuzdan gümrüğe ve yine aynı şekilde gümrükten antrepomuza saatte bir servisimiz mevcuttur. Erenköy gümrüğü antrepomuza 10 dakikalık mesafededir. Verilen bu bilgiler neticesinde sizlerin değerli siparişlerinizi bekler,

Vizyon

Sektörde Dünya liderleri arasında yer almak.

Misyon

Ülkesine ve topluma katkı sağlayan öncü bir lojistik kuruluş olmak.